Інформація про магазин


Вітаємо Вас!!! Саме тут живуть емоції!!!

Масштабне свято чи маленьке привітання, День народження, весілля, випускний чи зізнання в коханні, або ж просто незвичний подарунок. Будь яка радісна подія обов’язково має бути яскравою, а відтак незабутньою. В творчій майстерні «Flamingo» багато дрібничок, які лише на перший погляд здаються дрібничками…
Ми пропонуємо:
- єксклюзивні подарунки ручної роботи – листівки, конверти для грошей, книги побажань, мамині скарбнички, альбоми, іменні обкладинки на документи, метрики, планери, блокноти.
- різноманітну сувенірну продукцію з Вашим фото – чашки, пазли, холсти, магніти, футболки, календарі
- допоможемо з власним стилем і дизайном. Друком візитівок, флаєрів, банерів, плакатів і багато чого іншого
А кульки? Це взагалі окрема «історія» ! Латексні кольорові, з написами і без, фольговані мультяшні фігури, цифри, букви, серця, кола з малюнками та побажаннями та світлодіодні кульки BoBo. Всі латексні кульки, які ми наповнюємо гелієм, обробляються спеціальним засобом, що збільшує тривалість польоту в три-п’ять разів, тому наші кульки літають від доби і більше.
І навіть якщо ваша фантазія піде набагато далі того що представлено на сторінках нашого магазину ми з радістю візьмемось за роботу. Бо експериментувати та створювати щось нове ще цікавіше. Тому ви можете творити разом з нами. Придумуйте, а ми втілюватимемо. Адже у нас купують не просто подарунок, у нас купують емоції!!!